Základní informace turnaje

Easter Euro Basket 2024
Místo: Praha Letňany a okolí
Datum: 2024-03-28 - 2024-03-31
Podrobnosti: OPEN

Otevřené kategorie:
MIX U10 (M 2014 BG, basket 260cm)


Přihlášené týmy

B MINI U11 - 2013, basket 260cm (již plno, registrace uzavřeny)

BAUSKA BJSS (BAUSKA BJSS)
BK Lokomotíva Sereď (BK Lokomotíva Sereď)
Sokol Pražský U11 (Sokol Pražský)
BA Roudnice U11 (BA 2006’ Roudnice nad Labem)
BaO TJ Strojár Malacky (BaO TJ Strojár Malacky)
Sokol Kbely (Sokol Kbely)

B MINI U12 - 2012, basket 260cm (již plno, registrace uzavřeny)

Imopeksis Wilki Wrocław (Imopeksis Wilki Wrocław )
JONAVA SPORTS CENTER (JONAVA SPORTS CENTER)
KK Plama-pur (KK Plama-pur Ilirska Bistrica, Slovenia)
SKM- Euromontas (VšĮ Sostinės krepšinio mokykla (SKM))
Kandava BJSS (Kandava BJSS)
NKA- Litnobiles 2012 (NKA- Litnobiles )
Kėdainių SC 2012 (Kėdainių SC 2012)
Sokol Žižkov (TJ Sokol Žižkov I)

B MINI U13 - 2011, basket 305cm (již plno, registrace uzavřeny)

(NBK Juventa Milovice)
Stuttgart Eagles BU13 (Stuttgart Eagles)
KK Plama-pur (KK Plama-pur Ilirska Bistrica, Slovenia)
KK Cerknica U13 (KK Cerknica)
TJ Slavoj Český Brod U13B (TJ Slavoj Český Brod)
BK MŠK KEŽMAROK (BK MŠK KEŽMAROK)
BC Rivne (BC Rivne)
Sokol Kbely (Sokol Kbely)

B U14 - 2010 (již plno, registrace uzavřeny)

BAUSKA BJSS (Bauska BJSS)
BK Sojky Pelhřimov (BK Sojky Pelhřimov )
JONAVA SPORTS CENTER - I (JONAVA SPORTS CENTER)
JONAVA SPORTS CENTER II (JONAVA SPORTS CENTER)
Karaj Basket (Karaj Basket)
TJ Slovan Varnsdorf U14 (TJ Slovan Varnsdorf)
Keresztúri SE U14 (Keresztúri SE)
BK Mariánské Lázně (BK Mariánské Lázně)
KK Plama-pur (KK Plama-pur Ilirska Bistrica, Slovenia)
Královští Sokoli (Královští Sokoli)
FASTAV Zlín U14 (FASTAV Zlín)
A.S.D. LIGNANO BASKET U14 (A.S.D. LIGNANO BASKET - ITALIA)

B U15 - 2009 (již plno, registrace uzavřeny)

BK Sojky Pelhřimov (BK Sojky Pelhřimov)
Bauskas BJSS (Bauskas BJSS)
Stuttgart Eagles BU15 (Stuttgart Eagles)
BK Lokomotíva Sereď (BK Lokomotíva Sereď)
TJ Slovan Varnsdorf U15 (TJ Slovan Varnsdorf)
Ziccer KS (Ziccer KS)
BK MŠK Kežmarok (BK MŠK Kežmarok)
SK Žabovřesky (SK Žabovřesky)
FASTAV Zlín U15 (FASTAV Zlín)
A.S.D. LIGNANO BASKET U15 (A.S.D. LIGNANO BASKET - ITALIA)

B U16 - 2008 (již plno, registrace uzavřeny)

Akademia Koszykówki Poznań (Akademia Koszykówki Poznań)
Soest Falcons (Soest Falcons)
JONAVA SPORTS CENTER (JONAVA SPORTS CENTER)
TJ Slovan Varnsdorf U16 (TJ Slovan Varnsdorf)
Keresztúri SE U16 (Keresztúri SE)
Ziccer KS (Ziccer KS)
KK Cerknica U16 (KK Cerknica)
Kandava BJSS (Kandava BJSS)
BA Roudnice U16 (BA 2006’ Roudnice nad Labem)
BC Rivne (BC RIVNE)

B U17 - 2007 (již plno, registrace uzavřeny)

Bauskas BJSS (Bauskas BJSS B U17)
Stuttgart Eagles BU17 (Stuttgart Eagles)
Ziccer KS (Ziccer KS)
FASTAV Zlín U17 (FASTAV Zlín)
SKB Tišnov U17 (SKB Tišnov)
BK JUNIOR KRALUPY (BK JUNIOR KRALUPY)
Sokol Kbely (Sokol Kbely)

B U18 - 2006 (již plno, registrace uzavřeny)

JONAVA SPORTS CENTER (JONAVA SPORTS CENTER)
Karaj Basket (Karaj Basket)
ALUKSNE (ALUKSNE)
(Sokol Kbely)

B U19 - 2005 (již plno, registrace uzavřeny)

Siguldas sporta skola (Siguldas sporta skola)
Stuttgart Eagles BU19 (Stuttgart Eagles)
TJ Slovan Varnsdorf U19 (TJ Slovan Varnsdorf)
KK Cerknica U19 (KK Cerknica)
Kandava BJSS (Kandava BJSS)
BA Roudnice U19 (Basketbalová Akademie 2006’ Roudnice nad Labem z.s.)

G MINI U11 - 2013, basket 260cm (již plno, registrace uzavřeny)

Basket Slovanka (Basket Slovanka)
Dračice BKB (BK Brandýs n.L.)

G MINI U12 - 2012, basket 260cm (již plno, registrace uzavřeny)

Basket Slovanka (Basket Slovanka)
Dračice BKB (BK Brandýs n.L.)
BK Lvice Litoměřice U12 (BK Lvice Litoměřice)
Kandava BJSS (Kandava BJSS)

G MINI U13 - 2011, basket 305cm (již plno, registrace uzavřeny)

Basket Slovanka (Basket Slovanka)
Basketbal Tachov (Basketbal Tachov)
Basket Pastelka MB (Basket Pastelka MB )
Csata DSE (Csata DSE)
USK Praha (USK Praha)
KK Plama-pur (KK Plama-pur Ilirska Bistrica, Slovenia)
KK Cerknica GU13 (KK Cerknica)
BK Teplice (BK Teplice)
BC Slaný (BC Slaný )
(BC RIVNE)

G U14 - 2010 (již plno, registrace uzavřeny)

Basket Slovanka (Basket Slovanka)
Siguldas sporta skola (Siguldas sporta skola)
Basketbalová akadémie ČAŇA (Basketbalová akadémie ČAŇA)

G U15 - 2009 (již plno, registrace uzavřeny)

Basket Slovanka (Basket Slovanka)
Tapiolan Honka Green (Tapiolan Honka )
Tapiolan Honka White (Tapiolan Honka )
Stuttgart Eagles GU15 (Stuttgart Eagles)
TJ Slovan Varnsdorf U15 (TJ Slovan Varnsdorf)
IBAS (IBAS Bratislava)

G U16 - 2008 (již plno, registrace uzavřeny)

BK Kralupy Junior (BK Kralupy Junior)
Piešťanské čajočky (Piešťanské čajočky)
BC Rivne (BC Rivne)

G U17 - 2007 (již plno, registrace uzavřeny)

Basket Slovanka (Basket Slovanka)
Stuttgart Eagles GU17 (Stuttgart Eagles)
KK Cerknica GU17 (KK Cerknica)

G U18/19 - 2005-6 (již plno, registrace uzavřeny)

BK Brandýs n.L. (BK Brandýs n.L., z.s.)
TJ AŠ Mladá Boleslav (AŠ Mladá Boleslav)
TJ Slovan Varnsdorf U19 (TJ Slovan Varnsdorf)
BK Lokomotiva KV (BK Lokomotiva Karlovy Vary)

MIX U10 - 2014 BG, basket 260cm

Basket Slovanka (Basket Slovanka)
BK Kralupy Junior (BK Kralupy Junior)
Stuttgart Eagles U10 (Stuttgart Eagles)
Kandava BJSS (Kandava BJSS)
BK Studánka (BK Studánka Pardubice)